Reference

Paní inženýrka byla velice ochotná a dojednala s majitelem nemovitosti mé lehce specifické požadavky. Vše probíhalo bez problémů, jakýkoliv můj dotaz nebo požadavek byl promptně vyřízen. V porovnání s ostatními realitními agenty oceňuji hlavně stoprocentní připravenost, jak ohledně znalosti samotné reality a jejího okolí, tak v případě právní stránky věci – tohle rozhodně nebývá samozřejmostí. Za mě mohu služby paní Pitekové jedině doporučit.

Ondřej Žitník

Jsem rád, že jsem při, pro mě tak důležité životní události jako je stěhování do nového bytu, narazil na paní Anzhelu. Při prvním telefonickém rozhovoru jsem si byl jistý, že jednám s naprostým profesionálem a mohu se naprosto spolehnout, že bude vše v pořádku. Oproti jiným makléřům je paní Anzhela neuvěřitelně rychlá a flexibilní a vše zorganizovala dle mých náročných požadavků k mé spokojenosti. Co se týče administrativy, tak takovou preciznost a připravenost jsem dlouho neviděl. Již teď vím, že pokud budu v budoucnu řešit otázku nemovitosti, první a jediný na koho se obratim, bude paní Anzhela. DĚKUJI!

Lubomír Kodeš

Анжела Питекова является профессионалом с высокой эффективностью выполнения задачи. Пунктуальность и стремление к достижению цели в интересах Заказчика. Знание законодательной базы и документопроизводства. Грамотный подход к презентации имеющегося объекта. Гарантия 100%-го результата. Рекомендую к взаимодействию!

Дмитрий Сабитов

Vážená paní Piteková! Chci Vám moc poděkovat za pomoc při koupi bytu v Hostivaři. Vše proběhlo na špičkové úrovni. Jste profesionální makléřka a skvělý člověk. Oceňuji váš osobní přístup, odborné poradenství, spolehlivost, pečlivost při přípravě smluv a ochotu. Maximální spokojenost!!! Velmi ráda budu Vás doporučovat. Přeji Vám hodně úspěchů a spokojených klientů!

Hanna Osadchuk

Paní inženýrka je velice spolehlivá a seriózní, ve svém oboru profesionál. Mně a manželce pronajala již po několikáté byt, tudíž jejích služeb využíváme na základě spokojenosti opakovaně. Nutno zmínit, že je velice ochotná a když se vyskytnou nějaké náročnější situace, řeší je s námi nadstandardně rychle. Paní inženýrku Pitekovou mohu za nás oba s manželkou vřele doporučit.

Mgr. Vladimír Skřivánek

Děkuji paní Pitekové za profesionální, ochotný přístup a hlavně trpělivost po celou dobu spolupráce.

David Nguyen

Paní Ing. Anzhela Piteková je velice profesionální a poskytuje kvalitní realitní služby, které jsou přizpůsobeny každému zákazníkovi na míru. Spokojenost zákazníka je pro ni na prvním místě.

MVDr. Marketa Brabcova

Paní Piteková prodala během 3 měsíců můj panelákový byt na Proseku o 600tis.Kč více než jsem žádal. Více už asi nemusím psát. Vřele doporučuji!

George Světlík

Absolutní spolehlivost, perfektní organizace, vstřícné vystupování vůči všem zúčastněným. I přes náročnější požadavky z mé strany, proběhlo zařízení prodeje bez zádrhelů. Oceňuji především profesionalitu, časovou flexibilitu, osobní přístup a orientaci při přípravě smluv. Vřele doporučuji!

Roman Matula